Styczeń był intensywnym czasem startu naszych nowych oraz zliftingowanych programów szkoleniowych.

W ramach projektu "Eliminacja zdrowotnych czynników ryzyka u pracowników i pracownic Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A" prowadziliśmy cykl szkoleniowy "Ergonomia pracy" w ramach którego przeszkoliliśmy łącznie 36 uczestników.

W ramach zajęć uczestnicy uczyli się między innymi jak poprawnie skonfigurować do swojej anatomii krzesło, podnóżek, monitor i klawiaturę.

W dniach 28-29.01.2019 r. organizowaliśmy 4 edycję kursu - "Instruktor pierwszej pomocy - stopień podstawowy". Kurs ten ukończyło 14 uczestników. W dniu 29.01 równolegle prowadziliśmy kurs "Instruktor pierwszej pomocy - stopień zaawansowany". Kursy instruktorskie prowadzone były pod marką PlatformaBezpieczenstwa.pl. Autorami programów szkoleniowych z zakresu pierwszej pomocy w tym programów instruktorskich są instruktorzy pierwszej pomocy z kilkunastoletnim doświadczeniem metodycznym z tego zakresu: Artur Lipowicz, Daniel Kuligowski i Adam Gołuchowski.
 

Większa fotorelacja z szkoleń poniżej.

Osoby zainteresowane udziałem w którymś ze szkoleń zapraszamy do kontaktu z Arturem Lipowiczem: artur.lipowicz@secura.org.pl lub 883 663 557.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów już niebawem kolejny nowy program szkoleniowy: "Prace energetyczne jako prace szczególnie niebezpieczne". Jednym z powodów opracowania tego programu  jest nowe rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy urządzeniach energetycznych, które niebawem ma być podpisane. Program ten powstaje we współpracy z specjalistami z tego zakresu z Państwowej Inspekcji Pracy.